БРОВАРИ +20
НБУ USD 27.76

У Броварах надаватимуть матеріальну підтримку ОСББ

У Броварах стартує програма підтримки ОСББ та ЖБК, яка передбачає надання фінансової допомоги у масштабних ремонтних роботах.

Проект програми поки що розроблений на 2016-2017 роки і відповідне фінанси під її виконання будуть закладені до міського бюджету на наступний рік. Конкретну суму в управлінні ЖКГ не називають і кажуть, що вона буде залежати від кількості запитів та від їхнього кошторису.

Попередньо необхідний пакет документів та заява голови ОСББ, які претендують на матеріальну підтримку, повинні були подати до УЖКГ ще до 1 жовтня поточного року, але за словами начальника УЖКГ до сьогоднішнього дня більшість документів віддали на доопрацювання, адже жодна заява не оформлена належним чином.

«У даних роботах ми виступаємо лише як посередники. Всі взаємовідносини між казначейством та ОСББ проходять напряму. Тому до нас повинні подати вже готові ремонтні проекти з експертною оцінкою та розгорнутим кошторисом. На сьогоднішній день правильної документації ми не отримали від жодного будинку», - зазначила Галина Плотнікова.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Вівторок, 30 березня 2021, 15:21
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ