БРОВАРИ +18
НБУ USD 28.27

У Броварах відбувся семінар з енергоефективності

У понеділок, 31 серпня, відбувся семінар з енергоефективності за участі представників ОСББ і сільських громад, співробітників відділу житлово-комунального господарства Броварів, представника комісії з розвитку енергетики та енергозбереження Українського союзу промисловців та підприємців, а також представники вітчизняних виробників продукції, державних банків та ТОВ «Епіцентр К».

 На семінарі було розглянуто всі можливі засоби енергозбереження, а також пільги, які надає держава у рамках програми підтримки утеплення житлових будинків. За останніми рішеннями комісії було вирішено додати до переліку обладнання на яке розповсюджуються пільги ще двері у приміщення загального використання.

На сьогоднішній день за діючою програмою кожен бажаючий, не зважаючи на те, представляє він ОСББ чи фізичну особу може отримати компенсацію від держави у розмірі 30-40% на утеплення будинку, а також кредит від державного банку із ставкою 25% річних.

До засобів енергоефективності, на сьогоднішній день, відносяться утеплення фасадів, встановлення теплолічильників, встановлення вікон з енергозберігальними стеклопакетами та дверей і модернізація систем опалення.

У ході семінару присутні змогли отримати відповіді на всі насущні питання. Зокрема як скористатися державною програмою підтримки, які матеріали краще обирати та як оформити кредит на утеплення у державних банках.

«З нинішніми тарифами на опалення та природний газ, я й сам замислився про утеплення будинку. Тим паче поки діє програма компенсації від держави», - зізнається заступник міського голови Григорій Голубовський.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ