БРОВАРИ +15
НБУ USD 28.29

На броварчан очікують нові ліхтарі

По вулицям Кутузова, М. Лагунової та Белінського будуть проводити капітальний ремонт та встановленя нових освітлюючих приладів. Через те, що термін експлуатації нинішніх ліхтарів вже давно закінчився і техніка вийшла з ладу мешканцям прилеглих будинків довгий час доводилось ввечері прямувати до своїх домівок у темряві.

Наразі вже закінчено проект з відновлення освітлення по вказаним вулицям і найближчим часом розпочнуться роботи. Як нам повідомили у відділі житлово-комунального господарства, договори вже отримані, зараз чекають на декларації на початок ремонтних робіт і проплату авансу. Всі попередні документні роботи та питання з фінансуванням планують вирішити вже на цьому тижні, а з наступного приступити до робіт безпосередньо на об’єкті.

«В нас заплановано встановлення нових опір по вулиці Кутузова, устаткування стовпів кабелями та ліхтарями вуличного освітлення. По Лагунової, на проїзді до ЗОШ №5, та Белінського буде проведено капітальний ремонт існуючих споруд та встановлення додаткових освітлюючих приладів», - розповіла Галина Плотнікова, начальник УЖКГ.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ