БРОВАРИ +10
НБУ USD 28.27

«Кавунові» перевірки у Броварах

З кожним роком умови продажу баштанних культур стають все більш суворими. От і цього року дозволи на розміщення точок отримали лише чотири підприємця.

Аби точка вважалася законною підприємець має отримати у відділі торгівлі міської ради дозвіл. Також, кожен продавець повинен мати сертифікат санітарної експертизи, який отримує у постачальника. У санітарному документі повинні вказуватися хімічні речовини та добрива, якими оброблялась продукція під час вирощування.

На минулому тижні комісія у складі представників відділу торгівлі, благоустрою та броварської СЕС виїхала на місця продажу баштанних культур, аби перевірити їх відповідність нормам.

В ході перевірки встановлено, що більшість точок не відповідаєвимогам. Та й реалізатори не мають на руках необхідних документів.

Без дозволу та сертифікату місце торгівлі вважається незаконним. У такому випадку на місце викликається наряд міліції, продукція вилучається, а горе-підприємця притягують до адміністративної відповідальності.

Броварська влада вирішила «не рубити з плеча» та дати тиждень, аби підприємці мали змогу усунути всі зауваження та привести торгові точки до ладу.

Та по закінченні цього строку було виявлено, що підприємці не відреагували на приписи та не усунули виявлені порушення. Тому на засіданні виконкому було прийняте рішення анулювати надані дозволи.

«Всі дозволи вважаються недійсними з 11 серпня, а якщо торгівля буде продовжуватись, то це вже стихійно і справа передається до міліції. Аби поновити дозволи підприємцям потрібно привести до ладу свої документи та перемістити точки на ті місця, які вказані в документах», - зазначив начальник управління економіки Микола Загуменний.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ