БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.34

Броварські вандали знову понівечили пам’ятник

У парку Приозерний невідомі знову понівечили пам’ятник загиблим у Другій Світовій Війні. Архітектурний проект меморіалу запланований таким чином, що зверху тіло невідомого солдата покриває тонкий шар міді. А це, як виявилось, ласа здобич для крадіїв.

Ще у минулому році пам’ятник «роздягнули» до половини, зірвавши металевий шар. На його відновлення потрібно близько 60 тис грн. Оскільки таких грошей в місцевому бюджеті немає, напередодні 9 травня прийняли рішення пошпаклювати понівечену частину та пофарбувати золотавою фарбою.

На цьому тижні невідомі взялися за залишки мідяного покриву. «У минулому відривали пластини великими шматками. Аби здати та отримати за це гроші. А зараз поковиряли для власного задоволення та й кинули», - розповідає заступник директора КП «Бровари-Благоустрій» Володимир Добровольський.

І справді, на стику мідяного залишку і пофарбованої частини видніється відігнутий шматок металу. Звісно, співробітники КП «Бровари-Благоустрій» одразу звернулися до міліції за фактом вандалізму. Але ніякої відповіді від правоохоронних органів ще й досі не отримали.

Місцеві мешканці дивуються, чому б владі не зняти залишки міді самотужки та не відреставрувати пам’ятник? Але у комунальників не має дозволу на такі дії. «Це авторська робота архітектора. І ми не маємо ніякого права самостійно змінювати її зовнішній вигляд. Лише у екстрених випадках», - коментує ситуацію Добровольський.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ