БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.37

В Броварах відкрився мовний табір

Від сьогодні на базі Броварської спеціалізованої загальноосвітньої школи №7 розпочав свою роботу англійський мовний табір.

Функціонуватиме він з 27 липня по 2 серпня. Основна мета – допомогти дітям подолати мовний бар’єр. «Основна проблема людей, які не стикаються з англійською мовою у повсякденні – це страх розмовляти. Коли ти знаєш як висловити свою думку, і чудово розумієш усе, що тобі кажуть, а сам говорити боїшся. Саме завдяки таким дружнім розмовам з носіями мови, як у таборі, можна цю проблему подолати» - зазначає Ольга Жигулова, директор СЗОШ №7.

Організатори заходу – благодійна організація «English4Youth». Вже шостий рік поспіль мешканці США приїздять в Україну, аби допомогти українським дітям вільно спілкуватися англійською. У цьому році пощастило Броварам та Житомиру, у минулому – Чернівцям та Львову. «Ми не вважаємо англійську мову наймелодійнішою у світі. Але у нинішніх реаліях, коли більша частина світу розмовляє саме нею, існує аксіома - якщо ти знаєш англійську, то у тебе є набагато більше можливостей для розвитку», - каже директор тижневої школи Еммі.

Найбільша увага на уроках приділяється саме розмовній англійській. Зайняття побудовані таким чином, що учні постійно знаходяться у русі. Будь-то вивчення англомовних пісень, танці чи аплікації. У кожній групі – не більше 15 дітей, які поділені за віком та рівнем знання мови. Зайняття триватимуть по дві години протягом шести днів. По закінченні табору кожен «студент» отримає диплом. На сьогоднішній день у таборі 180 дітей віком від 6 до 18 років. І це не тільки броварчани, приїзжають також діти з Києва та області.

Записатися до школи має змогу кожен бажаючий. Реєстрація та співбесіди триватимуть до вівторка включно.

Подробиці читайте у наступному номері «Громадського Ревізора».

engl1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ