БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.29

В Броварах почали монтаж унікального скейт-майданчика

1 червня у Броварах відкриють унікальний професійний скейт-парк – єдиний в своєму роді в Україні!

Розташований він буде в парку «Перемога» за «Ракушкою». Тут буде розгін, заокруглені перила, фан-бокс, джамп-бокс та квотерпайп. Для тих, хто за майстерними викрутасами тільки спостерігає, вже встановили лави. А до відкриття майданчик обладнають освітленням, розповідає автор проекту Олег Марченко.

«Цей скей-парк унікальний своїми фігурами. Оскільки в Україні таких немає. Аербокс буде високий. Зараз цього не видно, ви самі усе побачите, коли ми змонтуємо це диво через 2-3 дні. Площа парку 32 на 13 метрів. Я сподіваюся, що це не останній майданчик в Броварах. Оскільки в місті дуже багато скейтерів. Мер міста відгукнувся на наші прохання та знайшов спонсорів», - розповідає він.

Місць, де можна займатись улюбленим спортом – небагато. Традиційно збираються скейтери у Києві в Маріїнському парку. Коли їхати ліньки – каталися у дворах власних будинків. Тепер матимуть професійну ділянку для тренувань.

«Вхід на майданчик безкоштовний», - радіє скейтер Іван. Хлопець на скейті стоїть вже чотири роки. Вступ до Вишу не відбив у Івана бажання займатися екстремальним спортом. Сьогодні він прийшов допомогти збирати майданчик, адже в День захисту дітей анонсоване не тільки відкриття, а й змагання. «Я не впевнений, що прийматиму учать, в мене травма коліна. Прийду обов’язково. Коментуватиму чи судитиму учасників», - розповідає хлопець.

Без падінь не обходиться. Тож, аби убезпечити малечу, розвісять попереджувальні знаки. Втім більше сподіваються на батьківську обачність.

skeit1skeit2skeit3

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ