БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.27

Броварські ОСББ розраховують отримати компенсацію за програмою енергозбереження.

Сьогодні, 15 травня 2015 року, в Броварах пройшов семінар на тему: «Програма підтримання проекту термомодернізації будинків ОСББ, які реалізуються за кредитні кошти».

Фахівець з енергоефективності Зою Руденко пояснила присутнім економічний ефект від використання енергозберігаючих технологій. Також вона розповіла про державні заходи щодо підтримки ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження. Так, за словами фахівця, лише за умови встановлення в місцях загального користування LED-освітлення, будинок заощаджуватиме до 80% використання електроенергії.

Зазначимо, що держава стимулює кредитування таких витрат. Аби пришвидшити заміну вікон, ламп чи лічильників, ОСББ може отримати кредит в державних банках строком на 5 років. В цьому випадку державний бюджет компенсує до 40% суми такого кредиту, але не більше ніж 10 тис. грн. на одну квартиру.

На семінарі були присутні керівники ЖЕКів, ОСББ та представники управління житлово-комунального господарства Броварської міської ради.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ