БРОВАРИ +18
НБУ USD 28.27

Встигніть безкоштовно встановити газові лічильники

1 січня 2016 року спливає термін дії Державної програми з безкоштовного встановлення газових лічильників у споживачів, у яких є газова плита та газовий нагрівач (колонка).

У Броварах таких будинків 80. Частково мешканці, які в них проживають, вже долучилися до цієї програми. Проте є ті, які свого часу відмовлялися від встановлення.

Як розповіла «Громадському ревізору» начальник Управління житлово-комунального господарства Броварського міськвиконкому Галина Плотнікова, наразі велика проблема у тому, що мешканці, у яких немає колонки, проте є газова плита, кинулися в облгаз записуватися на безкоштовне встановлення лічильників. Однак по цій програмі дуже обмежена кількість лічильників.

«У нас є зараз такі будинки, де частина лічильників вже стоїть. Тому ми хочемо зараз так відпрацювати, щоб будинок повністю був охоплений. Ми за сприяння ЖЕКів цю інформацію розповсюдимо. Адже з 1 січня послуги газопостачання не будуть надаватися, якщо немає лічильника (у будинках де є газова плита та колонка – ред.)», - додає Галина Плотнікова.

Регіональна газова компанія «Київоблгаз» інформує, що споживачі, у яких не будуть вставлені газові лічильники до 1 січня наступного року повинні будуть це зробити власним коштом. Оскільки, згідно з Законом України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу» газопостачальне підприємство має право припинити постачання природного газу споживачам, які використовують природний газ без його комерційного обліку, якщо вони відмовились від встановлення лічильників газу за Програмою оснащення і не встановили власним коштом у зазначені строки.

Для того, щоб оформити заявку, потрібно написати заяву до «Київоблгаз», копії паспорту та ідентифікаційного коду, а також технічні документи на квартиру.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ