БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.01

Відключення тепла в Броварах поки не планується

Перший день квітня приніс в Бровари відчутне потепління. Одначе наразі відключення опалення в оселях містян не планується.

Як повідомив «Громадському ревізору» директор КП «Броваритепловодоенергія» Григорій Голубовський, відключення опалення починається тоді, коли середньодобова температура повітря три дні поспіль становить від +8℃. «За прогнозами ми бачимо, що в кінці цього тижня та на початку наступного буде похолодання: вночі близько 0℃, вдень – біля 10℃. Це всього-на-всього близько 6℃ як середньодобовий показник. Потепління, згідно до прогнозів, очікується 8-9 квітня. Як тільки температурні показники дійдуть до нормативного рівня, ми будемо звертатися до виконкому з пропозицією припинити теплопостачання».

Також Григорій Голубовський зазначив, що до «Броваритепловодоенергії» надходить чимало звернень містян: деякі кажуть, що батареї «занадто гарячі», а деякі навпаки звертаються щодо того, що в їхніх квартирах дещо прохолодно: «Звісно ж, в нових утеплених будинках сьогодні доволі жарко, але для цього є можливість регулювання. Нехай звертаються до нас, ми направимо своїх фахівців і там де є теплові лічильники, ми можемо трохи перекрити подачу».

Гаряче водопостачання у місті буде відключено разом з опаленням.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 16 квітня 2021, 10:31
Четвер, 15 квітня 2021, 15:19

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ