БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Броварській громаді передали Вифлеємський вогонь миру

У вівторок 5 січня броварські представники національної скаутської організації «Пласт» передали Вифлеємський вогонь миру броварській громаді. З рук представників делегації різдвяний символ свята отримав міський голова Ігор Сапожко. 

«Щороку в цей передріздвяний час скаути всього світу поширюють Вифлеємський вогонь. Нехай разом з вогнем прийде радість і щастя у ваші родини, любов і віра прийшли в нашу країну», - звернувся до міського голови і представників виконавчих служб міста голова делегації пластунів. Своє привітання скаути завершили святковою піснею Вифлеємського Вогню Миру, а на знак подяки отримали солодкі подарунки з рук Ігоря Васильвоича.

vogon1

Акція "Вифлеємський вогонь миру" проходить щорічно в дні святкування Різдва Христового. Вогонь, запалений на місці народження Ісуса Христа, передається через людей по всьому світу, а разом із ним мир, любов та злагоду для всіх людей. В акції та передачі вогню традиційно беруть участь пластуни, що доносять світло громадам міст, державним установам,лікарням, церквам, школам, сиротинцям. Кожен охочий може принести часточку Вифлеємськоговогню миру до власного помешкання на свята, а разом із ним благодать до свого дому.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ