БРОВАРИ +4
НБУ USD 28.38

Приватному сектору можуть запропонувати нову систему вивозу сміття

У приватному секторі Броварів назріває проблема з вивозом сміття. Зокрема, мешканці таких вулиць, як Київська, Пушкіна, Кірова відмовляються купувати пакети для сміття, які продає компанія «Комунтранс-Бровари». Зі свого боку ця компанія не вивозить сміття, яке виставляється у пакетах без їхнього логотипу. Адже у вартість цього пакету вже закладена ціна за вивіз сміття. Таким чином виникають стихійні сміттєзвалища.

Керівник КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко запропонував переглянути договір з компанією «Комунтранс-Бровари» на предмет надання послуг. Зокрема, він пропонує, щоб компанія заключала договори безпосередньо з кожним власником будинку у приватному секторі, а не прив’язувалась до продажу власнихпакетів.

«Ну дивіться, звичайний пакет на 60 літрів коштує 50 копійок, а пакет «Комунтрансу» - більше 2 гривень. Мешканці не хочуть їх купувати, тому виставляють сміття у звичайних кульках. А сміттєвози їх не забирають і все це складується», - зауважує Андрій Василенко.

Цю ідею він доніс до міського голови і вважає, що її реалізація допоможе в майбутньому уникнути проблеми зі сміттєзвалищами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ