БРОВАРИ +5
НБУ USD 28.16

День Святого Миколая: в Броварах розпочато святковий марафон

Напередодні Дня Святого Миколая у Броварському міському Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю пройшли святкові вистави, який підготували вихованці. На свято завітали Ігор Сапожко та заступник міського голови Лариса Виноградова.

На відміну від традиційних дитячих ранків, у актовій залі були присутні усього декілька батьків, дітлахи яких особливо потребували мами чи тата поруч з собою. Решта ж мали змогу спостерігати за святкуванням через пряму трансляцію.

ditky2

Завітав на святкування і Святий Миколай, який разом з Ігорем Сапожком вручив малюкам солодкі подарунки. Також до одну з вистав відвідав директор ТОВ «Енерготрейд» Сергій Богуцький, який подарував Центрові інтерактивну дошку. «Сподіваюсь, з її допомогою навчання ваших вихованців стане більш сучасним та комфортним», - зазначив меценат.

ditky1

«Я щиро вітаю з прийдешніми святами викладачів Центру, його вихованців та їхніх батьків. Бажаю всім успіху, натхнення на нові звершення та перемоги. Зичу міцного здоров’я та щиро бажаю, щоб Новий рік приніс багато успіхів для вашого Центру», - звернувся до всіх з вітальним словом Ігор Сапожко.

ditky

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ