БРОВАРИ +5
НБУ USD 28.16

«Віфлеємська зірка» : різдвяний конкурс для малечі

Новий конкурс стартував від Відділу культури Броварської міської ради. Працівники не втомлюються дивувати маленьких броварчан напередодні новорічних свят і запрошують юних художників віком від 6 до 16 років взяти участь у віртуальній виставці дитячих малюнків.

Захід несе у собі виховання ціннісного ставлення до української культури і духовних традицій серед юних мешканців нашого міста. Саме тому разом з ГО «Духовність» був організований конкурс на тематику різдвяних свят і пов'язаних з ними Біблійних сюжетів та народних традицій.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі достатньо перейти на сторінку у Фейсбуці «Бровари: культурний простір» та відправити малюнок за посиланням вказаним у конкурсному пості.

Підведення підсумків і нагородження учасників відбудеться 06 січня в Резиденції Зимових Свят (фойє МКЦ «Прометей», бульв. Незалежності, 4).

Прийом заявок триватиме у період з 15 грудня до 4 січня (включно).

Всі учасники отримають Подяки за участь, а 10 щасливчиків, прізвища яких буде обрано шляхом випадкового відбору за допомогою сервісу Random, будуть нагороджені подарунками. Це ще одна чудова можливість для дітей реалізувати власні творчі здібності, духовно збагатити себе й навколишній світ. Нехай ваш рік почнеться з перемог та нових творчих здобутків !

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ