БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.16

Збірка поезій «Тобі, Україно моя…» - твори юних броварчан

Діти – наше майбутнє, продовження не тільки нас самих, нашого роду, нашої держави. Саме тому патріотичному вихованню дітей ми маємо приділяти час та надавати можливості культурного та художнього розвитку.

Під кінець 2020-го року Броварський відділ культури провів патріотичний конкурс для юних талантів нашого міста «Тобі, Україно моя…» Дітки надсилали малюнки і натхненно писали вірші на патріотичну тематику. Метою конкурсу було сприяння національно-патріотичному вихованню дітей та молоді, виявлення творчо обдарованих дітей та їх підтримка.

Надіслані вірші будуть розміщені на сторінці Відділу культури Броварської міської ради, а найкращі - включені до збірки поетичних творів з кольоровими ілюстраціями, авторами яких є діти з Броварів. Всі учасники проекту нагороджуються дипломами за участь, а юні автори, твори яких увійдуть до збірки поезій, отримають у подарунок примірник друкованого видання.

Наші дітки виявили неабиякий талант та творчі здібності під час конкурсу та проявили свою любов і повагу до Батьківщини, нації, мови, культури і українських духовних традицій.

Ми щиро вітаємо юних переможців конкурсу і сподіваємось, що любов до рідної держави з самого дитинства буде жити в їх серцях.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ