БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.16

В Україні відновили карантинні виплати на дітей ФОП

25 листопада Кабмін ухвалив рішення про відновлення програми виплат на дітей фізичних осіб-підприємців. Як зазначено у постанові, виплати поновлюються для першої та другої груп платників єдиного податку в листопаді-грудні поточного року.

Це означає, що особи, які з травня по серпень цього року отримували допомогу, зможуть отримати її в грудні за листопад та грудень. При цьому підприємцям не потрібно оформлювати нову заяву та знову подавати документи. Якщо ж ФОП планує отримати таку допомогу вперше, заяву та документи потрібно подати до 15 грудня 2020 року.

Нагадаємо, що згідно постанови виплати будуть надавати на кожну дитину до 10 річного віку у розмірі прожиткового мінімуму. Для дітей віком до 6-ти років це 1 779 грн, а для дітей віком від 6-ти до 10-ти років - 2 218 гривень.

Як зазначено в пояснювальній записці до проекту постанови, рішення про відновлення карантинних виплат на дітей ФОП було ухвалено тому, що підприємці потребують державної підтримки після запровадження карантину вихідного дня.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ