БРОВАРИ +4
НБУ USD 28.16

«Т-Фактор»: завершальні зустрічі з інвесторами

20 листопада інвестори житлового комплексу-довгобуду «Т-Фактор» (вул. Симона Петлюри, 21Б) вкотре провели зустріч з міським головою Ігорем Сапожком та Вадимом Каганом, генеральним директором БК «Атлант».

Вадим Каган повідомив про те, що будинок вже готовий до здачі в експлуатацію. Наразі потрібно вирішити питання з доплатою за додаткові квадратні метри, бо фінальні заміри метражу від БТІ визначили, що у деяких квартирах фактична площина є більшою за вказану у договорах. При цьому Вадим Каган підкреслив, що якщо різниця становить 1-1,5 м2, доплачувати за неї інвестори не будуть. Якщо ж різниця буде більшою – доплата визначатиметься за поточним тарифом забудовника (середня вартість одного квадратного метра).

Також обговорили питання щодо підключення будинку до централізованого опалення (для цього більше 70% мешканців мають погодити свою готовність сплачувати за ці послуги).

tfactor2

Передати будинок замовнику - Управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту БМР, планують вже за два - три тижні. Забудовник підкреслив, що люди, які сплатили вартість своєї квартири повністю, отримають ключі від неї одразу. Ті ж, кому потрібно зробити певні доплати – вже по факту повного розрахунку. Тим самим, вже у середині грудня інвестори, які очікують на свої квартири близько 15 років, нарешті отримають своє омріяне житло.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ