БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.16

Сьогодення броварського підрозділу ДСНС

Рятувальник – робота непроста і небезпечна. Мало хто задумується, що саме за нею стоїть, аж доки біда не постукає у його власний дім. Позаяк нещасні випадки трапляються повсякчас, вкрай важливо надавати допомогу вчасно та оперативно ліквідувати їх наслідки. Про те, як минув осінній період для підрозділу Державної служби надзвичайних ситуацій в Броварах та Броварському район,і ми поговорили з начальником Броварського райуправління Миколою Семиногом

Волога осінь – менше пожеж

Осінній період для наших ДСНС-ників завжди вважається складним, оскільки в цей час зазвичай горять великі ділянки торф’яників. У Броварському районі це Придесення, берег вздовж річки Трубіж (від с. Заворичі до Русанова). Цього року осінь була поблажливою до броварських рятувальників. Достатня кількість опадів дала можливість уникнути масштабних загорянь і складних пожеж. Однак, звичайно, роботи з локалізації пожеж по району і місту трапилось достатньо.

Один з останніх випадків – загоряння сміття у селі Погреби Броварського району, де на відкритій території пожежа охопила до 30 кв м площі. На місце виклику виїхало перше відділення 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари. Вже через годину після надходження сигналу на диспетчерську службу вогонь ліквідували повністю.

Підготовка до зими та нове обладнання

Микола Семиног, начальник Броварського районного управління ГУ ДСНС України, зазначає, що підготовка до осінньо-зимового періоду - це завжди масштабна та багатопланова подія, що проводиться відразу в кількох напрямках: підготовка техніки, приміщень, особового складу та забезпечення всім необхідним.

В листопаді Броварське районне управління ГУ ДСНС отримало новий аварійно-рятувальний автомобіль САРМ-Л на базі Ford Ranger. Спеціалізована рятувальна машина легкого типу – це новий проект МНС України. Її призначення - доставка до місця ДТП та інших надзвичайних подій рятувальників і надання постраждалим долікарської допомоги. Дані авто укомплектовані максимально можливою та необхідною комплектацією для ліквідації ДТП, щоб рятувати життя й допомагати на дорогах. В основній комплектації є домкрат, різак, бензопила, вогнегасники, медичні ноші. Також автомобіль оснащений мобільною освітлювальною установкою, електричною лебідкою, пневмоподушками тощо.

dsns2

Нагадаємо, що на початку поточного року Броварський підрозділ отримав ще один новий автомобіль – авто драбину для гасіння пожеж та порятунку людей. Довжина стріли цієї машини має 53 метри, та сягає 18-го -20-го поверхів багатоповерхового будинку.

dsns1

«На жаль, хоч автомобіль новий, маємо проблеми з запуском – не спрацьовує автоматика. Оскільки установка машини китайська, то для налагодження роботи необхідні спеціалісти від виробника, але через ситуацію з коронавірусом не можемо організувати їхній приїзд. Кілька разів зв’язувались онлайн з Китаєм, намагались вирішити проблему таким чином, але поки налагодити роботу комп’ютера не вийшло. По цій причині машину досі не запущено», - пояснює Микола Семиног.

Робота підрозділу в умовах епідемії

Головний рятувальник Броварщини розповідає, що в умовах карантину та епідемії ковіду, його підрозділ також проводить активну роботу по місту з дезінфекції та санобробки, надаючи суттєву допомогу комунальним службам. Як зазначає Микола Миколайович, його рятувальників також торкнувся коронавірус і вони на своєму досвіді тепер розуміють наскільки небезпечною та важкою може бути дана хвороба. На щастя, у Броварському ДСНС захворіло відносно небагато людей із особового складу, тому на виконанні службових завдань це не відобразилося.

Реорганізація структури

В планах найближчого часу також реорганізація структури Броварського підрозділу ДСНС, яка виникає в результаті формування Броварської об’єднаної територіальної громади та входження до неї нових територій.

«Ми очікуємо зміни штатного розкладу та розширення штату й спецтехніки. Нові райони будуть підпорядковані Броварському районному управлінню. А як воно далі буде – час покаже!», - говорить на завершення Микола Семиног.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ