БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.16

Поради батькам: 6 щоденних дрібниць, які зроблять ваш шлюб непорушним

Взаємоповага та довіра один до одного – запорука міцного шлюбу. Чим кращі взаємовідносини між батьками та чим міцніші їхні подружні стосунки – тим щасливіші їхні діти. Про те, як зробити свій шлюб непорушним, розповідають спеціалісти Відділу сім’ї та молоді Броварської міської ради

Про що ви думаєте насамперед, коли вранці дзвенить будильник? Швидше за все, ви займаєтеся тим, що перебираєте в голові свій список щоденних справ: зібрати дітей до школи, повторити слова презентації, забрати одяг з хімчистки, передзвонити подрузі тощо. Але повірте, є дещо дуже важливе, про що ви, ймовірно, постійно забуваєте?

Говоріть партнеру «доброго ранку» та «до побачення»

Хоча це звучить банально, але цей невеликий знак уваги може мати велике значення для ваших стосунків. Подумайте про це! Ви ж прощаєтеся зі своїми колегами, перш ніж закрити свій комп’ютер і відправитися додому? А доставивши дитини в школу, ви, ймовірно, вітається з учителями і бажаєте їм доброго дня? Ваш партнер заслуговує такого ж ставлення до себе.

Прокиньтеся на 10 хвилин раніше, щоб спокійно випити кави разом

Як давно ви сиділи на кухні разом за чашкою кави (ну крім недільного ранку, звичайно!)? Не випадково більшість комерційних угод і дружніх посиденьок включають в себе ритуал розпивання кави! Це заняття займає досить багато часу, дозволяючи людям повноцінно поспілкуватися. Експерт з любовних стосунків Лорел Хаус пропонує встановлювати будильник на 10 хвилин раніше, щоб ви могли спокійно насолодитися спільною ранковою кавою, перш ніж зайнятися звичайними клопотами. Спочатку вам буде важко прокидатися раніше, ніж зазвичай, але з часом це стане ритуалом, який ви будете чекати з нетерпінням. «Ви не просто задаєте собі настрій на весь день, ви налаштовуєте свій розум», – говорить Хаус.

Робіть компліменти

Звичайно, всі ми прекрасно знаємо, що компліменти завжди працюють, але загрузнувши в «я-пішла-не забудь-купити-молока-добре-цілую-до-побачення», швидше за все, ви забуваєте сказати своєму партнерові, чому погодилися вийти за нього заміж. Або чому ви так пишаєтеся ним… Або чому ви так сильно любите його… Дослідник Джон Готтман стверджує, що міцний шлюб гарантований вам, якщо кожне своє негативне висловлювання ви врівноважуєте п’ятьма позитивними. Навіть якщо це буде всього лише: «Ти сьогодні добре пахнеш!» або «Вчора ти показав себе справжнім батьком!», це задасть тон на весь день. Немає нічого кращого, ніж почати ранок з компліменту!

Не тримайте зла

Ви знаєте, що не можна лягати спати, не помирившись, але Сара Седлік стверджує, що насправді набагато важливіше не виходити з дому в засмучених почуттях.»Ранок – відмінний час для того, щоб помиритися, поки повсякденні турботи не підсилили образу або гнів. Кому хочеться відчувати себе не зрозумілим, намагаючись зосередитися на роботі або домашніх справах?» – каже вона. Розберіться з предметом суперечки з ранку (принаймні, хоч спробуйте), і ви відчуєте величезну різницю в тому, як будете відчувати себе весь залишок дня.

Любуйтесь один одним

Пам’ятайте той час, коли ви тільки починали зустрічатися зі своїм партнером? Ви ніяк не могли намилуватися ним, і, ймовірно, витратили чимало часу, просто дивлячись один одному в очі. Звичайно, така поведінка більше притаманна парам на стадії закоханості, але зоровий контакт обов’язково повинен бути протягом всього часу ваших стосунків.

Розкажіть своєму партнеру жарт

Будь-який… Який завгодно… Ви обидва любите хороший інтелектуальний гумор або вам більше подобаються непристойні анекдоти? Все, що в вашому стилі! Можливо, у вас є якісь свої жарти, які завжди піднімають настрій… Ось що говорить Седлік: «Жарти допомагають зняти стрес. Вони створюють постійний зв’язок і почуття партнерства в шлюбі». Пам’ятайте, що чим частіше ви смієтеся разом, тим сильнішає ваш зв’язок!

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ