БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.16

5-й фестиваль Інна: безпечний формат і розширення горизонтів

Щороку о цій порі в Броварах проходить традиційний Міжнародний благодійний фестиваль-конкурс International Charity Festival «Inna-Brovary». Цього року його призначено на 21 листопада, суботу, однак через епідемію коронавірусу, він відбудеться дистанційно, в безпечному онлайн-форматі. Тобто всі учасники подають на конкурс відеозаписи своїх номерів, а професійне журі оцінює та визначає серед них переможців.

З одного боку, карантинні обмеження позбавлять містян феєричного концерту, на який збирається зазвичай мало не все місто, але з іншого – цьогорічна географія учасників фестивалю значно розширилась. Про свою участь вже заявили творчі колективи та виконавці з міста Чжаньцзянь (провинція Гуандун) Китайської народної республіки, міста-побратима Слуцьк (Білорусь), естонські міста Нарви та Сілламяе.

Традиційно, змагатись в основних номінаціях будуть: вокалісти, хореографічні колективи та танцюристи із сольними номерами, інструментальні виконавці, представники оригінального жанру (циркове мистецтво, клоунада тощо), образотворчого та театрального мистецтва.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ