БРОВАРИ +10
НБУ USD 27.61

Традиційний огляд комунальної спецтехніки: Бровари до зими готові

12 листопада відбувся щорічний огляд спецтехніки КП «Бровари-Благоустрій» на предмет її готовності до роботи у зимовий період. Представники комісії, яку очолював міський голова Ігор Сапожко, завітали на базу комунального підприємства та особисто поспілкувалися з комунальниками. Про те, як пройшла перевірка, розповідає «Громадський ревізор»

oglyad6

Уся спецтехніка у справному стані

Загалом «арсенал» комунального підприємства налічує 29 одиниць техніки. Серед них є як нова, (наприклад, екскаватор, якому усього три роки), так і не дуже. До речі, найстарішому тракторові «Бровари-Благоустрій» вже 38 років, і при цьому він досі функціонує та виконує усі «покладені» на нього обов’язки . Звісно ж, така техніка частіше потребує ремонтів, але їх проводять регулярно, аби кожна машина була «на ходу».

oglyad4

За традицією, членам комісії продемонстрували справність одного з найстаріших тракторів автопарку «Бровари-Благоустрою». За умови належного догляду та вчасної профілактики, навіть машини досить поважного віку якісно виконують свої функціональні обов’язки. Тож, незважаючи на дату випуску, техніка без проблем завелася та виконала декілька простих операцій.

oglyad3

Особливою гордістю працівників комунального підприємства є три автомобілі МАЗ. «Саме ці три машини для нас є основою, адже вони більш сучасні та продуктивні. Основні комунальні операції, яких потребують Бровари, ми виконуємо саме на них», - коментують робітники.

oglyadmain

Разом з тим, комунальники зазначають, що їм би не завадило поповнення автопарку новою додатковою спецтехнікою. Зокрема і через те, що після створення Броварської об’єднаної територіальної громади, КП «Бровари-Благоустрій» буде працювати не лише у нашому місті, а й в Княжичах та Требухові, а отже, у випадку погодних негараздів, залучення додаткових одиниць буде далеко не зайвою.

Зимовий сезон: усе необхідне придбано

oglyad1

Хоч погода зараз є по-справжньому осінньою, а снігопадів поки що годі й чекати, комунальники вже запаслися усім необхідним для ліквідації можливих снігових заметів у місті.

oglyad2

 

Так, директор КП «Бровари-Благоустрій» Олександр Галицький відзвітував: «Ми вже закупили 500 тон піску, 1200 тон солі та 2200 тон піщано-соляної суміші. Також придбали 1,2 тонни рідкого реагенту «Антилід», який є одним з найкращих засобів проти ожеледиці. Цього має цілком вистачити для того, щоб гідно протистояти будь-який зимовій негоді у нашому місті».

oglyad

Ігор Сапожко та решта членів комісії лишилися цілком задоволеними готовністю комунальників та спецтехніки до зимового сезону. «Я дякую вам за роботу та за відповідальне ставлення до своєї справи. Впевнений, що з таким працьовитим та відповідальним колективом, як ваш, Броварській ОТГ не буде страшною жодна непогода», - підкреслив міський голова.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ