БРОВАРИ -1
НБУ USD 28.5

Оголошено конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

За інформацією відділу сім’ї та молоді Броварської міської ради, розпочався конкурс на участь молоді у програмі стажування в ВРУ. Учасники – молоді люди, які не перебувають на посадах державної служби чи в органах місцевого самоврядування, - отримають можливість стажуватися а Апараті Верховної Ради. Тим самим, вони зможуть отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-аналітичного забезпечення законодавчого процесу та здобути відповідні практичні навички.

Загалом для участі у Програмі обиратимуть 50 молодих людей віком до 35 років. Головними вимогами є наявність вищої освіти рівнем не нижче бакалавра, вільне володіння державною мовою та однією з іноземних, яка є офіційною мовою Ради Європи. Учасники зможуть стажуватися у режимах повного та неповного робочих днів (у першому випадку призначатиметься стипендія розміром в 2 прожиткових мінімуми).

Щоб взяти участь у Програмі, потрібно заповнити анкету за посиланням: http://interns.org.ua/uk/anketa2020. Більш детальну інформацію можна дізнатися на сайті Управління кадрів Апарату Верховної Ради України.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
П’ятниця, 20 листопада 2020, 11:59

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ