БРОВАРИ +4
НБУ USD 28.16

П’яти найкращим студентам вручили стипендії

15 жовтня в Броварській міській раді вручили п’ять стипендій міського голови найкращим студентам міста. Стипендіатів обирали із числа студентів-броварчан, які навчаються у різних ВНЗ України. Спеціальна комісія збирала інформацію про успішність у навчанні, соціальну та благодійну діяльність, характеристику студента у закладі тощо. Після підбиття підсумків, визначено п’ять кращих студентів, яким призначено спеціальну стипендію. 


«Підтримка студентської молоді – один з пріоритетних напрямків у нашому місті. Ми, як відповідальне місто, вважаємо, що необхідно не лише вирішувати питання проблемних та неблагополучних родин, але підтримувати молодих, активних й соціально відповідальних. Саме для вас у нас працює Відділ сім’ї та молоді та Молодіжна Рада в Броварах. І ми радо запрошуємо вас до співпраці з міською владою, будемо раді новим ідеям та цікавим проектам які, можливо, ви захочете реалізувати в місті для молоді», - звернулась до стипендіатів заступник міського голови Лариса Виноградова. Після привітань, вона вручила переможцям Сертифікати на отримання стипендії. Начальник Відділу сім’ї та молоді Аліна Ярмоленко зазначила, що отримати на свої рахунки кошти студенти зможуть вже найближчими днями.

stypendiya

Цікаво, що список найкращих студентів вийшов досить різноманітний за спеціальностями, і включає різнопланові напрямки - від науковців та правознавців до музикантів.
«Чесно кажучи, я не дуже сподівалась на перемогу, але подала документи на конкурс, коли почула про його проведення у місті. Два місяці ми чекали на результат. Зараз навчаюсь у Національній музичній академії П.І.Чайковського, на другому курсі. Я бандуристка і композитор, пишу музику для оркестрів. Думаю, саме завдяки моїм соціальним проектам я здобула перемогу в конкурсі. Наприклад, ми влаштовували концерти, на яких збирали кошти для підтримки онкохворих дітей», - коментує отримання стипендії Олена Немеш.

stypendiya1

Ще одна студентка-переможниця Анна Якімінська розповіла, що тільки-но завершила Університет ім. Шевченка за спеціальністю хімік: «Я обрала цю спеціальність ще у старшій школі. Мені хотілось чогось неординарного і щоб я могла бути корисною суспільству. Премія міського голови мені дісталась, мабуть за старанне навчання, я закінчила Університет з червоним дипломом. За час навчання написала ряд наукових статей по моєму профілю. Зараз я вже знайшла роботу за моєю спеціальністю, тож планую реалізовувати себе в Україні».
stypendiya3

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ