БРОВАРИ -0
НБУ USD 28.5

Чи складно бути підприємцем у Броварах? Вчимось на прикладах успішних людей

Бути підприємцем — непроста і вкрай відповідальна справа. Керувати великим підприємством, проявляти увагу до кожного співробітника та приймати стратегічні рішення під силу не кожному. Щоб розповісти про тонкощі відповідальної роботи та надихнути вдалим прикладом успішного керівництва починаючих, журналісти «Громадського ревізора» поспілкувалися з броварським підприємцем — генеральним директором ТОВ «Техенерготрейд» Сергієм Богуцьким.

Шлях від менеджера до генерального директора

«Свій перший професійний досвід я почав отримувати у 2004 році, коли працював на посаді бухгалтера на підприємстві “Федомінвест-Україні”»,- згадує Сергій Богуцький. За освітою він — магістр з фінансів. Дві вищі освіти, отримані в економічних університетах Києва, стали міцним фундаментом для лідерського старту. У поєднанні з наполегливістю та невпинним бажанням розвиватися, йому вдалося розпочати роботу менеджером, а згодом — заступником генерального директора ТОВ «Техенерготрейд». З 2016 року і до сьогодні Сергій Богуцький займає посаду генерального директора компанії.

«За свою трудову діяльність я отримав досвід в різних сферах діяльності. Це і виробництво продуктів харчування та супутніх товарів, торгівля промисловими товарами, альтернативна енергетика, банківська справа, управління нерухомістю та логістика. Це значний та важливий досвід, який сьогодні допомагає в моїй роботі», - каже СергійБогуцький.

bogutskyi1

Розум, честь і совість

Життєве кредо Сергія Богуцького — «Довгий шлях починається з першого кроку». І як підприємець, він знає, що починати завжди необхідно з себе. Розум, честь і совість є найголовнішими якостями, якими повинен користуватися у своїй роботі керівник. Саме це допомагає виводити роботу підприємства на новий, якісний та високий рівень. Так, у 2015 році Сергій Богуцький взяв участь у Загальнонаціональній Програмі «Людина року України», де компанія «Техенерготрейд» перемогла у номінації «Лідер логістичної галузі року».

З повагою до світу та інших людей

Компанія «Техенерготрейд» — одне з броварських підприємств, які займаються волонтерством та проводять діяльність соціального значення. Саме Сергій Богуцький ініціював їх впровадження, і цей досвід може стати чудовим прикладом для багатьох сучасних компаній.

«Сьогодні на нашому підприємстві запроваджена регулярна підтримка акції “Здай кров — врятуй життя”. Наш колектив постійно бере участь у благодійних спортивних марафонах. Один з наших улюблених — «Пробіг під Каштанами». Крім цього, власні прості звички надихають на новації в бізнесі. Наприклад, у звичному житті моя родина сортує сміття, тому подумав, що було б чудово ініціювати еко-направлення і на підприємстві, створивши умови для сортування сміття та утилізації елементів живлення».

З початку пандемії Covid-19 у Броварах, підприємець активно надавав допомогу на боротьбу з неочікуваною загрозою.

«За моєї ініціативи серед орендарів “Техенерготрейд” було проведено благодійний збір коштів. Сума на підтримку міста в боротьбі проти хвороби склала понад 100 тис. грн. За ці кошти поставили намети медмістечка на території ББКЛ та забезпечили захисними костюмами персонал», — розповідає Сергій Богуцький.

Однозначно можна зробити висновок, що діяльність підприємця потребує багато уваги, наснаги та розуму, але якщо вкладати у неї власні людські якості, бажаючи зробити значний внесок у життя міста та розвиток підприємства, — результати можуть стати дійсно значущими.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40

Останні статті

П’ятниця, 27 листопада 2020, 14:39
П’ятниця, 20 листопада 2020, 11:59

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ