БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.61

Осінній призов у Броварах

5 жовтня, у Броварах відбувся перший цього року осінній призов на строкову військову службу. 23 юнака з міста та району поповнять відсьогодні лави української армії. Призовників повезуть з броварського військомату на обласний збірний пункт, де вони після співбесіди й розподілення по військових напрямках, відбудуть у навчальні центри. Родичі й друзі тепло прощались із хлопцями на подвір’ї військомату.

pryzov

Заступник військового комісара, начальник відділення комплектування майор Олександр Пилипенко розповів, що дуже багато хлопців приходять добровільно із проханням взяти їх на службу: «Найбільше хочуть іти у Національну гвардію, але туди дуже високі критерії відбору по стану здоров’я, тож не всі бажаючі можуть пройти. Також потреба у новобранцях є до Збройних Сил України. Власне, найбільше туди й направляємо.»

pryzov1

Всього на осінній призов по Броварщині заплановано призвати 65 юнаків від 18-ти до 27ми років. Нагадаємо, згідно наказу Прездента Україїни осінній призов цьогоріч триватиме з 1 жовтня по 31 грудня.

pryzov2

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ