БРОВАРИ +9
НБУ USD 28.27

Бровари привітали зі святами мистецькі школи та бібліотеки

30 вересня в Україні святкують День бібліотекаря, а 1 жовтня – День музики. Об’єднавши ці дві події, відділ культури Броварської міської ради привітав працівників бібліотек, музичної школи та школи мистецтв міста зі святами в урочистій атмосфері МКЦ «Прометей».

kultura 4

Заступник міського голови Лариса Виноградова звернулась до присутніх на урочистості: «Рада вітати працівників культури з вашими професійними святами. Хочу побажати бібліотекам вдячних відвідувачів, а музичним школам - талановитих учнів. Адже без культури не буде суспільства і повноцінної держави. Саме ви формуєте сьогодні український менталітет, виховуєте інтелектуального учня, зрощуєте культуру в особистості. Ви є оплотом духовності у нашому місті, мені б дуже хотілося б щоб діти і батьки цінували й поважали вашу щоденну працю.»

kultura 3

На честь свята найкращим представникам галузей вручали грамоти, квіти та подарунки. Редакція "ГР" приєднується до привітань та зичить усім працівникам культурної ниви та бібліотекарської справи успіхів та благополуччя.

kultura 1

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ