БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.27

Нове футбольне поле у Старому місті

Обіцяний спортмайданчик у Старому місті завершено у встановлені терміни, і сьогодні відбулось його урочисте відкриття. Представники міської та обласної влади приїхали на святкову подію, а юні спортсмени випробовували нове поле на міцність. Репортаж з місця подій від «Громадського ревізору»

pole1

Тепла осіння погода радувала гостей, які прибули на відкриття нового футбольного майданчика у Броварах. Яскраві повітряні кульки прикрашали огорожу, додавали грайливого святкового настрою. Батьки з цікавістю спостерігали за грою своїх синів, що випробовували свіжесеньке покриття, ганяючи м’яча по полю.

pole2

На церемонію урочистого відкриття завітали представники міської влади та обласної адміністрації. Міський голова Ігор Сапожко звернувся до присутніх: «Мені дуже приємно стояти зараз на цьому стадіоні, адже думка про необхідність спортивного об’єкту саме в цьому районі, була в нас вже давно. Радий, що нарешті вона реалізована. Цей об’єкт ще раз доводить, що тісна співпраця міської та обласної влади може дати хороший результат. Саме завдяки цьому ми реалізували наш спільний проект у короткі терміни, і тепер наші діти мають можливість тренуватись тут. Я щиро вітаю з цим прекрасним спортивним святом усіх присутніх. Цей стадіон для вас, дорогі діти!»

pole3

До привітань приєднався куратор проекту «Київщина спортивна» Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту КОДА: «В минулому році, за ініціативи КОДА та за підтримки обласної ради, ми погодили бюджет для закупівлі 22х комплектів на спортмайданчики. Це були 7 футбольних полів та 15 мультифункціональних спортивних майданчиків. Цього літа облаштування для одного з футбольних полів ми передали на Бровари. Раді, що міська влада пішла нам назустріч, оперативно розробили проектно-кошторисну документацію та провели всі підготовчі роботи. На честь відкриття нового стадіону обласна адміністрація дарує м’ячі броварським дітлахам. Бажаю всім присутнім здоров’я і довголіття, дякую кожному, хто долучився до цієї гарної справи!»

pole5

Урочисте відкриття нового футбольного поля завершилось фотосесією юних футболістів і присутніх гостей з очільниками міської влади та обласної адміністрації.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ