БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.27

Школа №7 - найкраща за результатами ЗНО 2020. Вітаємо з перемогою!

Став відомий рейтинг загальноосвітніх шкіл Київської області , складений за результатами цьогорічних ЗНО. Його розраховано на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО. Також приймається до уваги загальна кількість складених тестів випускниками кожної школи.

«Громадський Ревізор» порівняв результати броварських шкіл за 2020/2019 роки. Як бачимо, п’ятірка лідерів броварських шкіл незмінна, і очолює її знову Броварська спеціалізована школа №7. Цього року вона піднялась у загальнообласному рейтингу ще на сходинку вище, та посіла 8-ме місце, потрапивши у ТОП-10 кращих закладів Київської області. Також СШ №7 на 26 позицій піднялась у всеукраїнському рейтингу та обіймає 240-ву позицію (порівняно з 266 минулого року).

Друге та треті місця цьогоріч знову поділяють гімназія ім. Степана Олійника та спеціалізована школа №5 ім. Василя Стуса, але цього року вони помінялись місцями: гімназія посіла друге місце, а СШ №5 – почесне третє по місту. Обидві школи значно піднялись в результатах по області та посівши 15 й 18 місця, відповідно, ввійшли у 20-ку найкращих закладів Київщини. Також помінялись місцями в рейтингу цього року Броварська ЗОШ №10 та НВК, що посіли у Броварах 4 та 5 місця, відповідно 37 і 46 місця в обласному рейтингу .

З останнього місця в минулому році на 6-ту сходинку цьогоріч піднялась Броварська ЗОШ №9, що значно поліпшила свій результат в загальнообласному рейтингу та «стрибнула» на 46 позицій вгору. А замикає десятку броварських закладів освіти 2020-го року Броварська ЗОШ №3 з результатом 278 місце серед всіх шкіл Київської області. Більш детально ознайомитись із рейтингом можна у наведеній нижче таблиці.

Таблиця: Порівняльний рейтинг шкіл м. Бровари 2020-2019рр

reityng shkil table

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ