БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.27

«Розумних» зупинок у Броварах скоро стане більше

Минулого тижня зникла безслідно зупинка на «Прометеї». Її місце досі порожнє, тож містяни почали поговорювати, що зупинку з маршруту прибрали зовсім, і автобуси там не зупинятимуться… Куди зникла зупинка на «Прометеї», що буде на її місті та де з’являться незабаром нові з’ясовував «Громадський ревізор»

Облаштування зупинок громадського транспорту – питання, що не втрачає актуальності довгий час. Давно вже іде мова про «розумні зупинки» для громадського транспорту, чи облаштування всіх громадських зупинок в одному стильовому рішенні, та за величезною кількістю більш нагальних питань саме це посувають у пріоритетності, й бюджетні кошти витрачати на їх облаштування не поспішають. Однак, дещо в цьому питанні все ж зміниться найближчим часом на краще.

Як розповіла Яна Ліпська, начальниця відділу експлуатації комунальних об'єктів, інфраструктури та транспорту, найближчим часом у Броварах з’явиться три нових зупинки автотранспорту. Точніше, дві нові «розумні зупинки»: одна біля «Епіцентру» на вул. Київській, а інша біля магазину «Ватсонс», на вул. Гагаріна. Ще одна, оновлена зупинка буде на бульв. Незалежності біля МКЦ «Прометей». Сюди перенесуть скляну зупинку, демонтовану з Гагаріна («Ватсонс»), після того як її відремонтують.

zupynky

Для заміни обрали зупинку по вул. Гагаріна, бо вона знаходиться на центральній вулиці міста, через неї проходять більшість міських маршрутів. До того ж УБЖКГІТ має велику кількість звернень від містян щодо збільшення розмірів саме цієї зупинки. Через великий пасажиропотік, існуюча триметрова конструкція замала. Тому її збільшать, і нова зупинка буде вже п’ятиметрова.

«Всі роботи (в тому числі й ремонт скляної зупинки на бульв. Незалежності) виконуватимуться коштом компанії «Дозор-сіті» в рамках умов їх договору з Управлінням будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту. Ще 2018го року «Дозор-сіті» виграли конкурс на надання послуг системи супутникового моніторингу і облаштування GPS-навігацією нашого громадського транспорту. Однією з умов їх контракту було саме облаштування кількох «розумних зупинок» у місті коштом постачальника», - коментує Яна Ліпська.

Вона також пояснює, що встановлення зупинок нині затягнулось через те, що «Дозор-сіті» погоджував в Управління архітектури дозволи на розміщення реклами. Але найближчим часом всі паперові нюанси мають узгодити, і три зупинки в центрі міста будуть облаштовані. Також Яна розповіла, що на нових зупинках розмістять інформаційні дошки з QR-кодом, завдяки якому можна буде скачати на телефон програму відстеження громадського транспорту «Дозор-Сіті». Адже з’ясувалось, що багато броварчан досі не знають про можливість відслідковувати пересування міських маршруток та орієнтуватись у часі їх прибуття на ту чи іншу зупинку. Тепер завантажити мобільний додаток і відстежувати рух транспорту в режимі реального часу стане ще простіше.

Отже, незабаром чекаємо біля МКЦ «Прометей» оновлену скляну зупинку, а на вулицях Гагаріна та Київській – «розумні» зупинки з відстеженням руху автотранспорту. І не забувайте завантажувати на свій смартфон додаток «Дозор-сіті» - з ним пересуватися містом стане ще зручніше!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ