БРОВАРИ +16
НБУ USD 28.27

Т-Фактор : фінал історії довгобуду вже цієї осені

Сьогодні інвестори славнозвісного житлового комплексу «Т-Фактор» на вул. Симона Петлюри, 21Б черговий раз зустрічались із Вадимом Каганом, генеральним директором БК "Атлант", та міським головою Ігорем Сапожком.

tfaktor

Приводом для зустрічі стало вирішення питання доплати за додаткові метри. Фінальні заміри метражу квартир від БТІ показали , що по деяким приміщенням фактична площа більша за площу у договорах. Інвестори прийшли з’ясувати із забудовником яка буде вартість та порядок оплати за додаткові метри. Вадим Каган пообіцяв наступне:

tfaktor1

«Якщо додаткова площа становить до 1,0-1,5 метри ви нічого не будете доплачувати. Але якщо більша, ми дамо вам пільгову вартість, до 15 тис.грн. за м кв, не більше. Ця ціна стосується лише тих «додаткових» метрів, що виявились у результаті фінального заміру.
Доплата для тих інвесторів, що сплатили свою частку договору не 100%-во буде розраховуватись, виходячи із ринкової вартості житлової площі. Наприклад, зараз «Атлант» продає квартири по 17-18 тис. грн./м кв.»

tfaktor3

В ході зустрічі забудовник також повідомив, що дві секції будинку вже готові, третя – на завершальній стадії, за два тижні почнуть асфальтування прибудинкової території. Передати будинок замовнику, тобто Управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту БМР, планують цієї осені. Після чого місто видаватиме ордери інвесторам, які очікують свої квартири майже 15 років.

tfaktor4

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ