БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.27

Броварських рятівників привітали із професійним святом

17 вересня - День рятівника України, коли працівники Міністерства надзвичайних ситуацій відзначають своє професійне свято. Привітати броварський підрозділ МНС приїхали представники міської влади, обласної та районної адміністрацій.

den ryatuvalnyka2

На честь свята найкращим службовцям вручали почесні грамоти Броварської районної держадміністрації та подяки Броварського міського голови з цінними подарунками. Від імені броварської влади МНС-ників привітав Григорій Голубовський, радник міського голови:

den ryatuvalnyka1

«Хочу передати найщиріші вітання від міської ради Броварів та особисто від Ігоря Васильовича Сапожка. Окрім стихійних лих та пожеж, що активізуються сьогодні по всьому світу, сьогодення дає нам новий виклик – боротьбу з коронавірусом. І в цій боротьбі ви разом з нами щоденно берете активну участь: проводите дезінфекцію, допомагаєте мешканцям. Щиро дякую вам за службу людям.

den ryatuvalnyka3
І у ваше свято хочу побажати вам миру й благополуччя, нехай ваші сім’ї завжди чекають вас, а ви завжди до них повертаєтесь живими і здоровими. Нехай Бог дарує вам витримки, сили й терпіння, та береже вас від всіх негараздів.»

den ryatuvalnyka4

На святі надзвичайників також привітали подарунками, відзнаками і грамотами заступник голови районної ради Анна Гоголіна, начальник Броварського районного управління Микола Семиног. А завершили урочисту частину традиційним поливанням із брандспойта автомобіля МНС-ників.
«Громадський ревізор» приєднується до привітань зі святом та бажає нашим рятувальникам міцного здоров’я, наснаги та витримки у їхній нелегкій праці!

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ