БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.38

Броварских перевізників зобов’язали дезінфікувати транспорт ретельніше

14 вересня відбулася зустріч броварських перевізників з начальником Управління БЖКГІТ Світланою Решетовою, під час якої обговорили питання щодо дезінфекції місцевих маршруток, які нині працюють у місці. У зв’язку із зростанням захворюваності було прийнято рішення щодо посилення обробки транспорту та забезпечення водіїв відповідними засобами захисту. В Управлінні БЖКГІТ повідомили, що вже почали здійснювати контроль за дотриманням цих правил.

«Ми загострили увагу перевізників на тому, що ситуація є критичною, і вони повинні це враховувати, здійснюючи виїзди на маршрути. Це стосується не тільки місцевих маршруток, але й тих, які перевозять броварчан до Києва. Захист людей має бути забезпечено на 100%, тому ми наголосили, що перевізники мають досі дотримуватися всіх тих умов, що були вказані ще на початку карантину, і не нехтувати ними», — розповідає про результати зустрічі Світлана Решетова.

Так, кожен водій має перебувати на робочому місці у захисній масці, додатково мати при собі антисептичні засоби в наявності, а також щовечора після зміни виконувати повну дезінфекцію свого транспорту.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ