БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.29

Новий спортмайданчик з’явиться в Броварах до кінця вересня

У Старому місті, біля садочку «Віночок», минулого тижня почали роботи по облаштуванню нового футбольного поля. Мешканці району давно чекають на цей спортивний об’єкт. Зрештою, спільними зусиллями міської влади та облдержадміністрації проект буде реалізовано. Деталі з місця подій від «Громадського ревізору»

Нагадаємо, що цієї весни Бровари взяли участь у проекті «Київщина спортивна» Київської обласної державної адміністрації та виграли безкоштовне облаштування міні-футбольного поля й майданчику з вуличними тренажерами. За умовами конкурсного відбору, обласна адміністрація виділяла кошти на закупівлю і встановлення спортустаткування, а саме: штучного покриття поля, гуми під нього, футбольних воріт, огорожі, вуличних тренажерів.

stadion vinochok

Зі свого боку, місто мало виготовити проектну документацію і взяти на себе підготовчі роботи на місці розташування майбутнього спортивного об’єкту. Фінансування цієї частини проекту провели коштом міського бюджету, з якого наприкінці травня рішенням депутатів БМР було виділено 1 млн. грн..

Минулого тижня Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту розпочало підготовчі роботи по спорудженню нового спортивного об’єкта в Броварах. Крім вирівнювання земельної ділянки, вони включають також водовідведення та облаштування під’їзних шляхів.


«На цій ділянці зазвичай стоїть вода, тому нам довелось підняти вище рівень майданчика. Підсипали землі, зараз засипаємо щебінь. Але ще будемо вирішувати питання зі зливною системою. Все робиться згідно проекту, якісно і змістовно. Тож, думаю, мешканці мікрорайону будуть раді такому надбанню», - коментує роботи інженер технічного нагляду Василь Романенко.

За словами Світлани Решетової, начальника Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту, відкриття футбольного поля планують на 21-22 вересня, а поки обладнання від обласного спортвідділу вже прийнято на баланс її підрозділу.

stadion vinochok1

«Ми отримали все, згідно домовленості: огорожу, ворота, штучне покриття тощо. Вже з завтрашнього дня на майданчику розпочнеться монтаж обладнання. Єдине, хочу зазначити, що тренажери, які мали розташовувати тут же, хочемо перенести в інше місце. Зараз ведемо перемовини з областю, щоб тренажери - майданчик з воркауту – поставити у сквері на вул. Шевченка, 4Б», - коментує Світлана Решетова.

Тож очікуємо наприкінці вересня відкриття ще одного футбольного поля у Броварах. Впевнені, дітвора й дорослі мікрорайону Старого міста із задоволенням долучаться до активного проведення часу на новому майданчику.

Довідка редакції: Проект «Київщина спортивна» від Київської ОДА розроблений для підтримки розвитку молоді та спорту в області. Він передбачає відкриття нових спортивних об’єктів в столичному регіоні. Обласна адміністрація фінансує закупівлю устаткування для нових спортмайданчиків на конкурсних умовах. Цього року в обласному відборі взяли участь та представили свої проекти більше 120 учасників з 22 населених пунктів Київщини. В тому числі серед номінантів був новий футбольний майданчик для міста Бровари, який обрали в числі переможців.

 

Коментарі   

0 # Ірина 10.09.2020, 22:27
Мешканці проти переносу тренажерів на Шевченка. В нашому районі немає нічого подібного. Змонтуйте тренажери тут як і планувалося!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Ірина 21.09.2020, 23:42
Чому не публікуєте коментарі? Мешканці проти такої заміни. Змонтуйте тренажери як і планувалось!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ