БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.27

«Ельдорадо» зібрав більше десяти тисяч гривень для онкохворих

Сьогодні відбулась перша передача коштів із спільного благодійного проекту компанії «Ельдорадо» та броварського фонду «Інна». Магазином «Ельдорадо» в ході акції для онкохворих підопічних фонду було зібрано 10 092 грн. Сьогодні директор магазину Тетяна Троценко зустрілась із засновниками БФ «Інна» та передала кошти для закупівлі ліків підопічним фонду.

Вона зазначила: «Благодійна акція в магазині «Ельдорадо» по вул. Київській 316/1 триває. Скриньки фонду «Інна» будуть стояти на прикасовій зоні. Тож ми з колективом запрошуємо всіх приєднатись до нашого проекту та допомогти броварчанам, які борються з раком».

eldo3

Нагадаємо, вищезгадана акція на підтримку онкохворих в магазині «Ельдорадо», що знаходиться у ТРЦ «Термінал», розпочалась два тижні тому, 21-го серпня. За відносно невеликий термін броварчанами була пожертвувана суттєва сума, а добрі справи варто продовжувати. Завітайте в «Ельдорадо» та зверніть увагу на прозорі бокси з червоною поміткою «Eldобрі справи». Кожна гривня є важливою для благодійності.

eldo1

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ