БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.29

Професійна студія звукозапису відтепер працює у МКЦ «Прометей»

Цього тижня Броварський культурний центр презентував на загал сучасну студію звукозапису «ProMusic». Це неймовірно важлива подія для творчого всесвіту Броварів, де величезна кількість музичних колективів та співаків відтепер матимуть можливість професійно і якісно записати свої композиції, і не тільки. «Громадський ревізор» завітав на відкриття закладу та дізнався подробиці.

З першого погляду бачиш, що все у цій студії зроблено як слід: починаючи від спеціальних вхідних дверей, звукопоглинаючих панелей на стінах до технічного оснащення і звукозаписуючого обладнання. Очільниця відділу культури Катерина Мелікова розповідає, що під студію в приміщенні був зроблений капітальний ремонт, обладнана спеціальна система вентиляції, яка працює в звукоізоляційному режимі та не заважає студійному запису.

studiya

«Проект створення окремого приміщення для міської студії звукозапису ми довго виношували, по правді. Адже розуміли, що його потрібно робити тільки якісно, та коштує це немало. На капремонт та вентиляцію гроші нам виділили з міського бюджету, а от спецоснащення студії зроблено за рахунок фінансування МКЦ «Прометей». Керівництво акумулювало частину коштів з платних концертів чи вистав центру на спец рахунок, і поступово вкладали у обладнання даної студії», - розповідає Катерина Володимирівна.

Нова професійна студія звукозапису в Броварах за рівнем оснащення сьогодні може конкурувати із знаними студіями столиці. Заклад працюватиме у всіх можливих напрямках: запис пісні чи аранжування, дубляж кіно та мультфільмів тощо. Створений для потреб колективів відділу культури та міського культурного центру, він планує працювати також на комерційній основі з усіма бажаючими, і не лише з броварськими музикантами.

studiya1

«Ми промоніторили ринок цін на послуги у цій галузі, та скалали прайс на роботу нашої студії. Наприклад, запис однієї пісні під вашу «мінусовку» з обробкою фонограми, голосу та зведенням коштуватиме 1000,0 грн. Це приблизно дві години роботи у студії», - ділиться директор МКЦ «Прометей» Ольга Константюк. Вона також розповіла, що для роботи у студії дуже важливо підібрати команду професіоналів, що працюватимуть з обладнанням та виконавцями. Сьогодні цим займається аранжувальник Юрій Добробабенко та звукорежисери міського центру.

Крім того, як стало відомо, на базі студії звукозапису «ProMusic» вже відкрито дитячу студію естрадного вокалу (заняття дітей від 8 до 14 років). Викладачем стала молода професійна співачка та музикант Ілона Деркач. Отже, броварські діти наразі мають можливість не лише вивчати мистецтво естрадного співу, але й опановувати роботу у професійній студії, як справжні зірки.

studiya iv

На презентації студії директор Ольга Константюк зізналась, що дуже рада бачити як їхні мрії про власну студію звукозапису для міста втілились нарешті у життя. Вона вірить, що цей проект не лише розкриє нові таланти у Броварах, але й дасть можливість запалити нові зірки на музичному небосхилі.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ