БРОВАРИ +9
НБУ USD 28.27

«Освіта в нових умовах»: броварські педагоги провели велику онлайн-конференцію

26 серпня працівники броварських освітніх закладів провели традиційну нараду у новому форматі. На цей раз через карантинні заходи звична зустріч перейшла у онлайн-формат та проводилася дистанційно. Що обговорювали та які виклики стоятимуть перед освітою цього року, розповідає «Громадський ревізор».

Підсумки року: нові умови зустріли з готовністю

Серпнева конференція освітян вже стала справжньою традицією. На цій зустрічі підбивають підсумки усіх важливих для галузі подій та досягнень та формують нову стратегію на прийдешній учбовий рік. Цього разу до конференції долучився міський голова Ігор Сапожко, який також брав активну участь в обговоренні нагальних освітніх питань.

Усі присутні дійшли висновку, що освітні заклади міста з готовністю зустріли нові умови, які диктувала епідемія коронавірусу. Дистанційну освіту організували якісно та змогли до неї адаптувати школярів. Педагоги також постійно проходили курси та тренінги, які допомогли знайти найкращий підхід до освіти в новому форматі.

Також особливу увагу приділили дошкільним закладам. Усі вони змогли поновити роботу з дотриманням чинних епідемічних обмежень. Сьогодні кожен дитсадок міста приймає маленьких вихованців та працює з абсолютним дотриманням усіх протиепідемічних заходів. Разом з тим, загалом по Україні роботу відновили лише 52% дитячих садочків.

Обговорили й інші нагальні питання: стан проведених ремонтних робіт, організацію інклюзивної освіти, фінансуванні освітньої галузі у Броварах.

Плани на наступний рік: безпечне навчання для кожної дитини

Виходячи з чинних епідемічних умов у країні та світі, пріоритети на майбутній навчальний рік лишилися незмінними. Так, кожному учаснику освітнього процесу: і учням, і вчителям, мають забезпечити безпечні умови перебування в навчальному закладі.

Окремо зупинилися на технічному забезпеченні учбового процесу. Одним з головних завдань освіти має бути забезпечення можливості швидко перейти на навчання в дистанційній формі (якщо епідеміологічна ситуація погіршиться та населений пункт відійде до «червоної» карантинної зони).

Як показала практика минулого навчального року, далеко не всі вчителі змогли швидко адаптуватися до роботи в онлайн-режимі. Також виявилося, що у віддаленому навчанні можна використовувати далеко не всі методики, якими користувалися у звичайному учбовому процесі. А отже зійшлися на пропозиції щодо продовження опрацювання та втілення нових методів викладання матеріалу дистанційно.

Загалом до старту нового навчального року освітяни готові. У школах провели останні підготовки з організації протиепідемічних заходів, а вчителі з нетерпінням чекають на зустріч зі школярами. Тож маємо надію, що навчальний рік пройде без найменших негараздів.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ