БРОВАРИ +12
НБУ USD 28.29

Вихованці МФК «Бровари» вибороли «Кубок міського голови 2020» з футболу

У понеділок, 24 серпня, на День Незалежності України у парку «Перемога» зустрілися 4 команди юних футболістів, щоб позмагатися за «Кубок міського голови». Футбольний турнір, присвячений 29-й річниці Незалежності, провели на стадіоні МФК «Бровари».

О 9.00 команди ФК «Тайгерс», ФК «Броварія», ДЮСШ (Бровари) та МФК «Бровари» розпочали боротьбу за перемогу та основний приз.

kubokmera5

 

На стадіоні стало галасно та гаряче водночас. Чого вистачало на всі 100 відсотків – то це батьківської палкої підтримки. Одразу відчулась злагоджена командна робота усіх клубів. Діти віддались грі, не шкодуючи сил.

«Чудову комбінацію щойно провела ДЮСШ (Бровари) з футболу. Супер гол, супер комбінація та злагоджена гра. Вони маленькі, але складова командної роботи чітко відображається в результаті», - коментує Олег Чуканов, член команди ігоря Сапожка «Єдність».

 kubokmera3

У підсумку найсильнішими виявились юні вихованці МФК «Бровари» (тренер Олександр Слободенюк). Друге місце посіла команда «Броварії» (тренер Андрій Кутаков), третє – ФК «Тайгерс» (тренери Сергій Стасюк та Сергій Зуз). Підопічні Юрія Макарова із ДЮСШ (Бровари) грали поза конкурсом.

kubokmera4

 

Сергій Богуцький, член команди Ігоря Сапожка «Єдність» як гість свята у вітальному слові зазначив: «Юнаки і дівчата, які зараз на полі – це майбутнє нашої держави, нашого міста. Дуже важливо підтримувати молодь у будь-яких спортивних починаннях. Наше основне завдання – це залучення якомога більшої кількості дітей до занять спортом. Всіх вітаю з цим чудовим турніром. Бажаю нових звершень та перемог!»

kubokmera6

Тетяна Троценко, ще один представник Команди Ігоря Сапожка також привітала юних футболістів: «Вітаю наших діток з початком футбольного турніру. Бажаю всім наснаги, успіху та перемоги. Дуже рада, що наш мер популяризує футбол серед дітей та сприяє проведенню таких змагань. Залюбки підтримую цю ініціативу».

kubokmera2

Додатково організаторами був проведений конкурс на визначення найкращого снайпера. Четверо найвправніших футболістів вийшли у фінал та отримали м’ячі у подарунок. Ними стали:

Микита Приколота – ФК «Тайгерс»

Денис Шурупа – МФК «Бровари»

Микола Бичик – ДЮСШ «Бровари»

Микита Рубець – ФК «Броварія»

kubokmera1

Міський голова Ігор Сапожко привітав дітей, батьків та весь тренерський склад: «Сьогодні ми бачили яскраві моменти досягнень наших дітей. Сьогодні всі учасники - переможці, тому що кожен реалізував себе на полі. Кожен з вас знайшов мужність та можливість для того, щоб вийти на поле і зіграти. Тільки в команді є можливість єднання розвитку та процвітання!»

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ