БРОВАРИ +18
НБУ USD 28.27

Відкрите тренування збірної з ушу

Минулого тижня на СК «Світлотехнік», що на Торгмаші, відбулосьвідкритетренуваннязбірноїкомандиУкраїни з ушу. Тренування проходять щодня, але нині збірна запросила глядачів, аби показати який красивий та технічний вид спорту – ушу та продемонструвати свою готовність до Чемпіонату Європи.

Головний тренер національної збірної Андрій Коваль розповідає: «Наша школа існує вже майже 22 роки у Броварах. Робота починаласьіз секції ушу, куди я свого часу прийшов10-тирічним хлопчиком. Тож виходить, що я особисто займаюсь цим спортом майже все життя. Мав багато перемог і нагород на світових та європейських чемпіонатах, а зараз очолюю національну збірну Українита Дитячу спортивно-юнацьку школу ушу, де нині займається близько 500 чоловік».

ushu3

За словами Андрія Коваля, сьогодні саме завдяки потужній тренерській роботі на базі СК «Світлотехнік», національна збірна країни з ушу, яка налічує 30 спортсменів, складається переважно з броварчан. Зараз збірна почала готуватися до Чемпіонату Європи у Болгарії, який відбудеться 26 вересня. Зважаючи на карантинні обмеження, чемпіонат у місті Пловдівпланують проводитив рамках фестивального формату без глядачів та з дотриманням норм безпеки.У змаганнях братимуть участь три вікові категорії: діти, юнаки та дорослі.
ushu2
Зараз українська національна команда з ушупроводить спортивні збори в Броварах та активні тренування напередодні змагань. Для прихильників цього красивого виду спорту, а також залучення нових спортсменів організували відкритий урок.Тренування збірної в онлайн-форматі, можна переглянути у соцмережах броварських груп.

Директор ДЮСШ та тренер збірної Андрій Коваль зазначив, що завдяки підтримці міста й проведеному минулого року ремонту спорткомплексу, умови для тренувань значно покращились. Як результат, до їх закладу приєдналось дуже багато секцій та нових спортивних напрямків: повітряна гімнастика, дитячий футбол, гандбол – зараз усього 12 різних видів спорту.

ushu1

Андрій Миколайович говорить, що сьогодні спорткомплекс заповнений на 200%, і якби можна було – працював би 24 години на добу, 7 днів на тиждень, аби лише вмістити усіх бажаючих тренуватись. Через переповненість закладу та ще карантинні обмеження, які вимагають дотримуватись дистанції, особливо гостро на порядку денному стоїть облаштування критого літнього майданчику поряд зі спорткомплексом. Керівництво вже має готовий проект відкритої споруди, яку хочуть звести на вулиці, за будівлею існуючого СК. Фактично це той самий спортзал з освітленням і облаштованим полем для занять, але без стін і під накриттям на фермах (опорах).

А поки СК «Світлотехнік» готовий працювати на повну потужність, давати спортивне гартування броварським дітям, і вірить, що найближчим часом його мрії про відкриття другої частини комплексу справдяться.Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ