БРОВАРИ +4
НБУ USD 28.38

Будинок по вулиці Симона Петлюри, 21-Б готують до експлуатації

Міський голова Ігор Сапожко та очільниця управління БЖКГІТ Світлана Решетова перевірили хід виконання робіт на відомому в місті довгобуді, що знаходиться по вулиці Симона Петлюри, 21-Б. 18 серпня забудовники провели оглядову екскурсію на будівельному майданчику та звітували про виконані роботи.

tfaktor1

«Як ми бачимо, на цьому об'єкті тривають вже фінальні роботи. Робітники завершують утеплення фасаду, облаштовують вхідні групи, і днями тут почнуть монтувати ліфти. Як і обіцяв підрядник, вже наприкінці вересня-на початку жовтня будинок планують ввести в експлуатацію та видати інвесторам ключі від довгоочікуваних квартир», — розповіла Світлана Решетова.

tfaktor3

Нагадуємо, що будівництво цього об’єкту розпочалося більше 10 років назад, коли близько 100 інвесторів без сумніву вклали свої кошти у омріяні квадратні метри. За цей час забудовники змінювалися кілька разів, а багатоповерхівка приєдналася до списку «заморожених» будинків. Для вирішення справи особисто долучився мер міста Ігор Сапожко, який запропонував провести інвестиційний конкурс. Його переможцями стала виробнича проектно-будівельна фірма «Атлант» — знаний у місті забудовник з незаплямованою репутацією.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ