БРОВАРИ +15
НБУ USD 28.29

Бровари єднають: мотопробіг в 7 тисяч кілометрів з прапором міста

12 липня біля Броварської міської ради відбулася зустріч, на якій мотоспільнота нашого міста урочисто передала Ігорю Сапожку прапор Броварів, що об'їхав понад 7 тисяч кілометрів Україною в рамках всеукраїнського мотопробігу «За єдину Україну».

Грандіозний мотомарш розпочався два тижні тому в Ужгороді та завершився у Запоріжжі. За цей час кожен з участників проїхав Україною під прапором свого міста, підтримуючи єдність мотоспільноти та єдність нашої держави. Серед них були і три броварчанина, які взяли у мото-мандрівку прапор Броварів, на якому згодом залишили свої привітання мери та місцеві жителі близько 50 міст України.

Броварчанин та учасник Всеукраїнського мотопробігу Олександр Проценко поділився своїми враженням:

baikery

«Я вирушив у подорож разом із своїми друзями з мотоспільноти — Валерієм та Сергієм. Ця мандрівка дозволила нам переосмислити певні речі та ще дужче закохатися в Україну. За два тижні ми познайомилися з багатьма справжніми патріотами нашої держави. Нас привітно зустрічали у кожному місті та кожній області. Це було дуже приємно! Особливо нам запам’ятався час у Донецькій області — там ми зустріли неймовірно щирих та добрих українців».

На початку мотопробігу учасників налічувалась близько 30, але з кожним новим містом їх ставало дедалі більше. Люди вітали мотоциклістів, знайомилися з ними та розповідали про життя свого міста. За словами Олександра, це була важлива мандрівка у житті кожного з учасників мотопробігу, завдяки якій розумієш наскільки єдина та прекрасна Україна.

baikery2

Міський голова Ігор Сапожко від імені громади Броварів щиро подякував сміливим броварчанам за патріотизм та любов до рідного краю, та разом з представником своєї команди Тетяною Троценко привітав учасників пробігу. А прапор Броварів, що був повернений місту під час урочистої зустрічі, тепер буде переданий міського краєзнавчого музею та займе в ньому почесне місце.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

П’ятниця, 16 жовтня 2020, 13:32

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ