БРОВАРИ +9
НБУ USD 28.34

Олег Чуканов про роботу в Спорткомітеті України та плани майбутнього

Олег Чуканов – визначна особистість нашого міста. Він президент ВГО «Українська федерація ушу», директор броварського СК «Світлотехнік», відомий тренер та спортсмен. А нещодавно Олега Валерійовича переобрано віце-президентом Спортивного Комітету України. «Громадський ревізор» приїхав привітати його з призначенням, та поговорити про поточні справи й плани найближчого майбутнього.

Призначення Олега Чуканова відбулось після голосування за його кандидатуру на черговій звітно-виборчій Генеральній асамблеї Спортивного Комітету України, де беруть участь керівники всіх Федерацій спорту. Тепер броварчанин обійматиме почесну посаду віце-президента СКУ наступні 4 роки. На асамблею цього року також був запрошений Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт, що відзначив плідну співпрацю та ефективну роботу комітету.

«Приємно, що після завершення попередньої каденції, колеги підтримали мене своїми голосами та переобрали віце-президентом на новий термін. Це говорить, що праця не була марною, і я виправдав покладені на мене сподівання. Для мене віце-президент СКУ – це не лише почесна посада, але цікава та відповідальна робота.

Наш комітет займається розвитком неолімпійських видів спорту в Україні. Сьогодні це дуже великий перелік напрямків: від карате і сумо до повітряної гімнастики і роликового спорту. Також мій окремий профільний напрямок у комісії – єдиноборства. Для мене це дуже цікаво, адже єдиноборства – все моє життя!» - говорить Олег Валерійович.

Новообраний віце-президент також поділився, що входить в Комісію по рекомендаціях визнання видів спорту в Україні. Адже щороку з’являється безліч нових спортивних напрямків, на кшталт кібер-спорту або перетягування канату. Комісія збирає матеріали стосовно нового виду спорту, правила змагань, вивчає світову практику стосовно даного напрямку та вирішує питання стосовно зарахування до СКУ. Зараз в Спорткомітет входять близько 50-ти неолімпійських видів спорту, з яких у нашому місті представлено 12 офіційних федерацій.

Раз на рік СКУ проводять Всеукраїнські ігри єдиноборств – це грандіозне свято різних видів єдиноборств на одній арені, де представники різних шкіл демонструють своє мистецтво. Наприкінці минулого року, завдяки Олегу Чуканову, це свято відбулось саме у Броварах, на арені Торгівельно-розважального центру «Термінал».

«Я виріс у Броварах і для мене надзвичайно цінно, що є можливість проводити заходи такого рівня в рідному місті. А ще важливо, коли розвиток спортивного напрямку активно підтримується міською владою та мером.
Наприклад, завдяки виділеному містом фінансуванню, минулого року ми провели масштабну реконструкцію Спорткомплексу «Світлотехнік» на Торгмаші. Нині цей заклад з гідністю може проводити не лише всеукраїнські, але й змагання міжнародного класу. І ми не збираємось на цьому зупинятись», - говорить Олег Валерійович.

Він поділився мріями про створення цілого спортивного містечка на базі СК «Світлотехнік» з відкритим стадіоном, різноманітними зонами та парком відпочинку. Олег Валерійович зазначає, що прагне не лише створення спортивної інфраструктури, але його мета – дати поштовх для розвитку району Торгмаш та покращення умов життя всіх його мешканців.

Власне, саме тому Олег Чуканов цього року має намір іти на місцеві вибори кандидатом у депутати від Команди Ігоря Сапожка «Єдність»: «Мені імпонує політика нинішнього міського голови, я бачу як виросло та змінилось на краще наше місто під його керівництвом. Але у нас в спорті вважається, що самотужки перемогти неможливо, і яким би сильним лідером не був Ігор Васильович, без хорошої команди йому не обійтись. Тому, я не словами, а справами хочу підтримати його та той напрямок розвитку Броварів, який взято міським головою. Вірю, що ми зможемо зробити ще більше хороших справ».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ