БРОВАРИ +13
НБУ USD 28.3

«Вересневі посмішки» - акція допомоги дітям

Вже збираєте своїх дітей до школи? Купуєте новий одяг чи зошити з рюкзаками? «Шкільні ярмарки» у розпалі, і школярі прискіпливо обирають нове приладдя. Але не у всіх є можливість купити необхідне до школи, деяким діткам та їхнім батькам без допомоги не обійтись.

Саме тому напередодні навчального року броварський Благодійний фонд «Від мрії до реальності» проводить акцію «Вересневі посмішки». Він пропонує замість купівлі квітів вчителям перерахувати кошти чи придбати самостійно шкільне приладдя, канцелярію, книги для діток, які потребують допомоги.

Цю акцію організовано на підтримку дітей із малозабезпечених та багатодітних сімей, діток з особливими потребами та вихованців спеціалізованих шкіл-інтернатів. Анастасія Ставнічук, волонтерка що ініціювала збір, обіцяє: відносно всіх витрачених коштів і наданої допомоги нададуть детальні звіти на сторінці фонду.

blagodiynist1

Тож, якщо бажаєте не лише свою дитину зібрати до школи, але долучитись до доброї справи й отримати в нагороду усмішку незнайомої дитини, телефонуйте або пишіть за номерами БФ «Від мрії до реальності»: 073-076-68-62; 097-772-98-85 (Viber). Детальну інформацію шукайте за посиланням у групі Фейсбук 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ