БРОВАРИ +4
НБУ USD 28.16

Хто винен у запаху бітуму в квартирах броварчан: перевірка ПАТ «ШБУ №50»

31 липня, відбулася зустріч активістів, яким небайдужа екологічна ситуація в місті на території ПАТ «Броварське шляхо-будівельне управління №50» та. Щоночі у квартирах мешканців «Масиву» посилюється їдкий запах схожий на запах бітуму. Саме такий матеріал активно використовується на підприємстві для виконання робіт, пов’язаних з будівництвом та ремонтом автомобільних доріг.

Представники «ШБУ-50» заявили, що не мають жодного відношення до погіршення екологічної ситуації міста. Натомість допускають, що причетними до шкідливих викидів може бути сусіднє підприємство. До речі, через дорогу знаходиться підприємство «ДС ПРОМ ГРУП», яке виконує аналогічні роботи, проте підприємство не має погодженої санітарно-захисної зони та відповідних дозволів, які є в наявності у «ШБУ-50».

На підтвердження своїх припущень представники шляхо-будівельного управління показали активістам відео, на якому чітко видно як уночі працює «сусід» та викидає у повітря велику кількість незрозумілого пару. Незважаючи на фіксування порушення, конкретної відповіді на питання чому не викликали поліцію та що зробили для того, аби зарадити ситуації, активісти так і не отримали.

shbu50 1

Під час оглядової екскурсії на «ШБУ №50» у активістів не виникло різких зауважень, оскільки їдкі «знайомі» запахи були відсутні. Запах бітуму дійсно відчувався у незначній мірі, але це є допустимою нормою, знаходячись удень на такому підприємстві. Проте вночі, як пояснили представники, підприємство не працює і не виконує жодних робіт, які могли б провокувати викиди.

Активісти обіцяють не залишити цю справу осторонь та звернутися до представників «ДС ПРОМ ГРУП», щоб особисто поспілкуватися та побачити процес виробництва.

Як відомо, за ступенем впливу на організм бітум є малонебезпечною речовиною, яка відноситься до 4-го класу небезпеки. Саме його запах посилюється уночі, коли за словами броварчан, відкрити вікно – просто неможливо.  

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ