БРОВАРИ +11
НБУ USD 28.31

У дворі на Короленка поточний ремонт завершують, на черзі капітальний

Тиждень тому у дворі будинків по вул. Короленка, 68А-68Б стартували роботи з облаштування тротуару, пішохідної доріжки та майданчику для роздільного збору сміття. Перевірити результати ремонтних робіт приїхала начальник Управління БЖКГІТ і член Команди Ігоря Сапожка «Єдність» Світлана Решетова.

Майданчик під сміттєві контейнери вже повністю завершено. На ньому встановлені різнокольорові баки для роздільних відходів: пластику, скла, паперу й металу.

korolenka 1

 

«Сьогодні на баки нанесуть написи і мешканці зможуть сортувати відходи вдома, а викидати у себе біля будинку. Крім того, ці нові конструкції контейнерів зроблені таким чином, щоб безхатченки не мали туди доступу», - коментує Світлана Ігорівна.

korolenka 2

За будинком для мешканців облаштували доріжку, яка веде з подвір’я до «Ринку на Київській». Її дуже просили зробити мешканці прилеглих будинків, адже місце прохідне, а доріжки як такої не було.

korolenka 3

Також поклали тротуар вздовж будинку 68А, але поки біля двох під’їздів. Щоб продовжити його далі, необхідно вирішити з мешканцями питання видалення дерев, які ростуть якраз у зоні, де мають класти тротуар.

korolenka31.07 5

За інформацією Світлани Решетової, наступного тижня старі дерева планують спиляти, а розбиті вхідні майданчики біля під’їздів забетонувати. Також вона повідомила, що найближчим часом з двору демонтують незаконні гаражі, а на наступний рік заплановано проект капітального ремонту подвір’я.

korolenka 4

Проектом буде передбачено облаштування паркомісць, міжбудинкових проїздів, ремонт стадіону та дитячого майданчику на подвір’ї, впорядкування зеленої зони та прибудинкової території.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ