БРОВАРИ +17
НБУ USD 28.31

Рада директорів: що обговорили найбільші підприємці Броварів?

Учора, 30 липня, в Броварах вкотре зібралася рада керівників місцевих підприємств під головуванням міського голови Ігоря Сапожка. На цей раз засідання пройшло на базі компанії «Peri Україна», яка займається виробництвом систем опалубки, будівельних риштувань, фанери та комплектуючих, а також надає комплекс галузевих послуг.

rada dyr 3

Зустріч розпочалася з доповіді директора «Peri Україна» Олега Горелова про діяльність підприємства та плани на майбутнє. За його словами, карантинні обмеження спричинили певні негаразди для компанії, однак сьогодні темпи виробництва активно зростають та повертаються на свій докарантинний рівень.

rada dyr 2
Ігор Сапожко проінформував підприємців про поточну ситуацію у місті та про те, як вдалося здобути перемогу у боротьбі за існування Броварського району з центром у Броварах.

rada dyr 1

Також на зустрічі з доповіддю виступив очільник Броварського міськрайонного центру зайнятості Максим Вітер, який розповів про показники зайнятості населення у нашому місті, на Київщині та в Україні в цілому. Він висловив вдячність підприємцям за активне співробітництво та запросив керівників усіх потужних броварських підприємств до подальшої взаємовигідної співпраці.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29

Останні статті

П’ятниця, 25 вересня 2020, 18:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:31

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ