БРОВАРИ +15
НБУ USD 28.3

Новий навчальний рік: чи буде він дистанційним?

Питання, у якому форматі розпочнеться новий навчальний рік в Україні, стало предметом хвилювання батьків та освітян. Після вимушеного дистанційного навчання тривалістю у кілька місяців є цілком велика ймовірність, багато хто прогнозує, що воно чекатиме на школярів і в новому році. Що саме кажуть про це чиновники та чого ж очікувати школярам та їхнім батькам дізнавався «Громадський ревізор».

Школи працюватимуть у звичному режимі

За словами головного санітарного лікаря України Віктора Ляшка, з першого вересня більшість шкіл почнуть працювати у стандартному режимі. Одначе при цьому МОЗ не виключає, що можуть бути і певні винятки, залежно від епідеміологічної ситуації в окремих районах.

Якщо район буде визначений як «червона зона» (населений пункт, де фіксуватиметься значно підвищена кількість інфікування коронавірусом), навчальні заклади на цій території будуть тимчасово закривати на карантин. Віктор Ляшко пояснює, що до таких ситуацій не треба ставитися як до незвичайних, адже українські школи завжди йшли на кількатижневий карантин, аби захистити учнів від вірусів та інфекцій. В такому випадку діти не зможуть відвідувати навчальний заклад і навчання буде виконуватися у дистанційному форматі.

Школи, котрі знаходяться у населених пунктах, що належать до «помаранчевого» рівня небезпеки (високий рівень захворюваності, але не наближений до критичного), будуть функціонувати в звичайному режимі. Проте для таких навчальних закладів можуть ввести додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи.

Окрім того, в.о. Міністра освіти Сергій Шкарлет зазначив, що МОН спільно з МОЗ постійно здійснює моніторинг епідеміологічної ситуації у всіх регіонах. Якщо епідемічні показники в країні разюче зміняться в гіршу сторону, цілком вірогідно, що доведеться знову поновлювати практику дистанційного навчання.

Очільниця Управління освіти і науки БМР Оксана Мельник зазначила, що поки що броварські освітяни чекають на офіційні розпорядження від МОЗ та МОН України: «Формат навчання броварських школярів прямо залежить від того, як саме будуть визначені санітарні зони. Маємо надію, що усі діти зможуть приступити до навчання в звичайному режимі. Якщо учням 10-11 класів дистанційне навчання було навіть зручнішим, адже вони мали змогу приділити максимум уваги найцікавішим та найважливішим для себе предметам, то учням молодших класів важливо навчатися як звично. У будь-якому випадку, ми зможемо забезпечити дотримання усіх санітарних норм, для того, щоб наші школярі були здоровими».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ