БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.37

Броварчанин увійшов до списку найкращих випускників в Україні

Незважаючи на цьогорічні карантинні умови для українських закладів освіти, ЗНО для учнів старших класів все ж таки відбулося. Київський регіональний центр оцінювання якості освіти вже розпочав оприлюднення результатів проходження ЗНО-2020, зокрема, з двох найскладніших предметів: математики та фізики. Після офіційної публікації результатів стало відомо, що привід пишатися українськими випускниками дійсно є у всієї країни, і зокрема, в Броварах.

Серед учасників тестування 8 випускників Київщини склали іспит, набравши максимальну кількість балів з двох вищеназваних предметів (4 з математики і 4 з фізики). До цього списку увійшов учень 11-а класу Броварського навчально-виховного комплексу Броварської міської ради — Олексій Куркін. За результатами оцінювання він набрав максимальну оцінку на іспиті з математики — 200 балів, та з фізики — 193 бали.

Директор Броварського навчально-виховного комплексу Андрій Холодний прокоментував журналістам «Громадського ревізору» приємну звістку: «Олексій — дуже талановитий хлопець, тому не дивно, що він показав настільки високий результат. Мені відомо, що у повсякденному житті він захоплюється робототехнікою. Враховуючи його наполегливість у навчанні та високий рівень знань, я щиро впевнений, що він чекає велике майбутнє».

Минулого року саме Олексій Куркін взяв участь у партнерському діалозі «БРОосвіта» та презентував власний проект – контролер якості повітря, розроблений власноруч. Олексій розповів, що завдяки пристрою можна заміряти рівень СО2 в повітрі. Окрім цього, учень є автором книги «34 уроки з програмування», яку також презентував на цьому заході.

За словами вчителя з інформатики Броварського навчально-виховного комплексу Людмили Демченко, Олексій має низку перемог на олімпіадах з цього предмету, зокрема, по частині програмування. Ця наука цікавить хлопця впродовж усього шкільного навчання, тож в майбутньому він має впевнені наміри стати програмістом.

«Громадський ревізор» щиро вітає Олексія Куркіна та бажає наснаги і сил в майбутньому, щоб здобути омріяну професію і щасливо реалізуватися в ній.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ