БРОВАРИ +15
НБУ USD 28.3

Маєте цікаве хобі? Для вас – новий проект відділу культури

Ви захоплюєтесь фотографією, або полюбляєте рибалити у вільний час? Вдосконалюєтесь у заняттях йогою, або вирощуєте квіти на балконі? Будь-які ваші хобі можуть стати в нагоді для участі у новому проекті Відділу культури Броварської міської ради.

Сьогодні «Бровари: культурний простір» - сторінка Відділу культури у Фейсбук – опублікувала анонс нового масштабного проекту, в якому ітиме мова про хобі мешканців Броварів. Спектр захоплень може бути найрізноманітніший – від спортивних занять і вивчення іноземних мов до хендмейд-поробок та фотографування.

Подробиці проекту Відділом культури поки не розголошуються, лише зазначається, що це буде захід, на якому можна популяризувати улюблену справу. А поки інтрига стосовно події зберігається, мешканців міста запрошують заповнити анкету з вказанням їхнього хоббі та контактними даними. Посилання на форму є на Фейсбук-сторінці «Бровари: культурний простір» https://cutt.ly/ea7XLZN. Для всіх зацікавлених нагадуємо, що проект Відділу культури стартує з 23 липня, отже поспішайте долучитись.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ