БРОВАРИ +13
НБУ USD 28.3

Виходьте на руханку в парк, отримайте заряд позитиву!

Якщо ви давно планували почати робити ранкову руханку, але все відкладали цю справу на невизначене «потім» – зараз саме час починати! Броварський Відділ сім’ї та молоді для всіх охочих організував спортивну ранкову розминку з професійним тренером у центральному парку «Перемога».

«Для всіх, хто хоче активно почати свій робочий день і зарядитись енергією, ми започаткували ранкову руханку на свіжому повітрі. Це абсолютно безкоштовний захід, до якого можуть приєднатись всі бажаючі. Тричі на тиждень – понеділок, середа, п’ятниця – о 8.30 ранку на галявині біля арки парку, ми проводимо руханку і запрошуємо приєднатись до нас всіх охочих!» - говорить Аліна Ярмоленко, начальник Відділу сім’ї та молоді.

ruhanka4

Аліна Анатоліївна бадьора та натхненна, тільки-но після занять на свіжому повітрі, розповідає, що ця ініціатива з’явилась після спільного відпочинку колективу на природі. Вона домовилась про проведення занять із професійним тренером та заслуженим майстром спорту з легкої атлетики Романюк Оксаною. Тепер тричі на тиждень зранку Відділ сім’ї та молоді має півгодини спортивної руханки на свіжому повітрі. Заняття планують проводити до кінця літа, доки буде дозволяти погода.

Колектив Відділу сім’ї та молоді сподівається, що ініціативу підтримають, і до занять долучаться активні містяни, а також співробітники інших відділів міськради, адже ранкова руханка дійсно заряджає енергією!

ruhanka main

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

Середа, 09 вересня 2020, 14:18
Понеділок, 14 вересня 2020, 11:29
Понеділок, 21 вересня 2020, 16:08

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ