БРОВАРИ +4
НБУ USD 28.37

Центр зайнятості допомагає випускникам обрати професію

Вибір професії – найважливіший крок в житті людини. В сучасному світі їх налічується більше 40 тисяч. Як не загубитися у величезній різноманітності професій та обрати саме ту, яка принесе задоволення, відповідатиме твоїм талантам та стане затребуваною й добре оплачуваною в сьогоденні – шукаємо відповіді разом.

Сьогоднішній ринок праці переживає період глобальних змін та стрімко розвивається. З одного боку це тенденція до заміни фізичної роботи людини машинами і роботами, а з іншої - стрімкий технологічний прорив та комп’ютеризація суспільства. З цього випливають нові напрямки діяльності та виникають сучасні професії, яких 10 років тому взагалі не існувало.

Випускнику, що нині обирає професію, важливо розібратися не лише у своїх персональних вподобаннях до тієї чи іншої сфери, але зрозуміти зміст різних професій, прорахувати їх затребуваність на ринку праці найближчим часом. Також необхідно реально оцінити свої можливості й здібності, чесно відповісти собі на питання: «Що я хочу робити?» «Що я вмію?» «Яку професію хочу обрати?» «Чому?».

Допомогти школярам розібратись у цьому складному і надважливому виборі можуть фахівці Броварського міжрайонного центру зайнятості (БМЦЗ). Спеціалісти БМЦЗ надають консультації з профорієнтування учням з 14 років. Визначитись дітям допомагає тестування, що можна пройти онлайн на платформі «Моя Професія: консультаційна мережа» (https://myprofession.com.ua). Після його проходження за результатами тестування з учнем зв’язується фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Броварського міськрайонного центру зайнятості для додаткової консультації та підтримки.

Так 10 липня двоє учнів за результатами тестування, яке вони пройшли вдома он-лайн, отримали консультацію від фахівця БМЦЗ Марини Левкович. Учні дізналися про свої професійні інтереси та здібності, за допомогою яких у майбутньому зможуть спланувати власне професійне становлення та розвиток, зробити правильний найважливіший вибір майбутньої професії.

Центр зайнятості нагадує усім бажаючим, котрі потребують вибору або зміни професії, що у них є можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації в он-лайн форматі. Для цього достатньо заявити про своє бажання та отримати код доступу за телефоном БМЦЗ: (04594) 6 64 21.

*Матеріал сформовано за інформацією наданою БМЦЗ

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найбільш популярні

П’ятниця, 02 жовтня 2020, 15:52

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ